Soprano Ice – epilacja laserowa

Nasz salon jest miejscem rekomendowanym przez firmę itpsa, która jest dystrybutorem najwyższej jakości urządzeń do gabinetów lekarskich, kosmetologicznych w tym urządzenia do epilacji laserowej Soprano Ice.

Sprawdź

Spośród dostępnych na rynku urządzeń do epilacji laserowej, laser Soprano Ice,  jest najbardziej kompletnym i najskutecznjszym rozwiązaniem  do tego typu zabiegów.

Łącząc wiele długości fal lasera i technologii, urządzenie Soprano ICE umożliwia oferowanie usług większej grupie pacjentów, przez cały rok,gwarantuje szybkie przeprowadzanie zabiegów i osiąganie najlepszych możliwych rezultatów klinicznych. Będąc zawsze w czołówce tworzenia nowoczesnych technologii, Alma zapewnia najbardziej zaawansowane rozwiązania do depilacji, jakie są obecnie dostępne w tej branży. Soprano ICE to innowacyjne urządzenie, łączące korzyści długości fali aleksandrytu z przewagą, jaką zapewnia laser diodowy.
Na temat ALMA Sporano ICE, który funkcjonuje opierając się o technologię SHR wiedzą dużo pacjentki w UK. ALMA Soprano ICE  jest to laser diodowy o takiej samej długości fali  jak  Light Sheer. czy tak popularny VECTUS.

LASER DIODOWY ALMA SOPRANO ICE :

FAKTYCZNIE BEZBOLESNA

SHRTM to jedyna klinicznie zbadana metoda depilacji laserowej, która jest faktycznie bezbolesna.
Unikalna metoda ogrzewania i podawania energii skutecznie niszczy mieszki włosowe i zapobiega ich powtórnemu wzrostowi, zapobiegając jednocześnie uszkodzeniom sąsiadujących z mieszkiem tkanek . Jednocześnie technologia ICETM chłodzi powierzchnię skóry, zapobiegając powierzchniowym poparzeniom i uczuciu bólu.

POTWIERDZONE BADANIAMI BEZPIECZEŃSTWO

W trakcie wielu badań klinicznych udowodniono, że SHRTM to najbezpieczniejsza metoda depilacji laserowej w przypadku wszystkich typów skóry, w ty m skóry ciemnej, w której melanina jest znacznie bardziej wrażliwa na ciepło stosowane przy zabiegach laserowych.
Mieszki włosowe nie są niszczone przez pojedyncze bardzo silne impulsy energetyczne, lecz przez powtarzające się krótkie impulsy. Impulsy te minimalizują ryzyko poparzenia skóry, gdyż zwiększające się ciepło podnosi temperaturę skóry właściwej do poziomu potrzebnego do zapobiegania wzrostowi włosa.

WSZYSTKIE TYPY SKÓRY

Zamiast poddawać mieszek włosowy działaniu pojedynczego impulsu o wysokiej dawce energii, który może spowodować uraz skóry o dużej zawartości melaniny, SHRTM stopniowo podgrzewa skórę do momentu dostarczenia odpowiedniej ilości energii cieplnej do mieszka włosowego. Dzięki temu SHRTM jest najbezpieczniejszą metodą depilacji laserowej, także w przypadku pacjentów o ciemnej skórze.

SKÓRA OPALONA

SHRTM wpływa na melaninę skóry, wykorzystując wyjątkową metodę i, umożliwiając wykonywanie zabiegu w dowolnej porze roku, a także na opalonej skórze. Ponadto mniej ryzykowny jest kontakt skóry po zabiegu SHR ze słońcem.

PEŁNE POKRYCIE

W trakcie zabiegu SHRTM energia jest stosowana na dużym obszarze, nie tylko w okolicy mieszka włosa. Technika In-motionTM powoduje ogrzewanie i niszczenie mieszków włosowych, zapewniając pełne pokrycie ciała, w bardzo znaczący sposób poprawiając efekty zabiegu.

Przeiwskazania do zabiegu: