Makijaż Permanentny

Jeżeli nie masz czasu na codzienny makijaż lub nie potrafisz wykonać go tak, aby być w pełni zadowoloną z jego efektu, koniecznie odwiedź gabinet Estetic. Jest to idealne miejsce dla kobiet, które dbają o swój wygląd, ale nie lubią tego robić wysokim kosztem. Nasza propozycja to trwały makijaż permanentny zarówno brwi, jak i oczu. Jeśli zdecydujesz się go wykonać na swojej skórze, na długo wybawisz się z codziennego kłopotu samodzielnego malowania brwi lub powiek przed lustrem. Dzięki naszym permanentnym zabiegom zyskasz świetnie wyglądający makijaż na dłużej.

Makijaż permanentny brwi

Makijaż permanentny to zabieg, dzięki któremu możemy optycznie zagęścić brwi i nadać im pożądany kształt. Makijaż ten polega na wprowadzeniu pigmentu w głębokie warstwy naskórka, do czego stosowane są różne techniki. Do najpopularniejszych metod pigmentacji brwi zaliczają się manualna technika piórkowa (tzw. microblading) oraz mechaniczna metoda pudrowa nazywana też pixelową. Obiema metodami posługujemy się do tego, aby wykonać trwały makijaż brwi o naturalnym efekcie.

Metoda piórkowa (microblading)

Metoda piórkowa jest bardzo wymagającym, gdyż manualnym sposobem pigmentacji brwi. Co ciekawe, metoda ta wywodzi się z Azji, gdzie stosowana była już 2000 lat temu. Obecnie posługująca się nią linergistka, przy pomocy cienkiego pióra zakończonego jednorazowym ostrzem, wykonuje na skórze delikatne, kształtem przypominające naturalne włosy nacięcia. W miejsca nacięć wprowadzany jest pigment, który po zagojeniu skóry tworzy utrzymujący się przez wiele miesięcy rysunek.

Metoda pudrowa (pixelowa)

Makijaż permanentny metodą pudrową wykonywany jest przy użyciu cienkich, jednorazowych igieł, przy pomocy których aplikowany jest dobrany do koloru cery i włosów pigment. Wprowadza się go po obrysie wcześniej wykonanego na skórze rysunku, w ten sposób nadając brwiom dopasowany do typu urody kształt. Po wypełnieniu pigmentem brwi wyglądają na gęste i pełne, a lekka koloryzacja subtelnie uwydatnia je na tle twarzy.

Permanentny makijaż oczu

Dzięki nowoczesnej technice mikropigmentacji możliwy do wykonania jest również permanentny makijaż oczu. Zabieg ten jest sposobem na pozyskanie trwałych, efektownie wyglądających kresek na górnych i dolnych powiekach. Kreski rysowane są w celu optycznego zagęszczenia rzęs, a także po to, aby uzyskać bardziej wyraziste, zmysłowe spojrzenie. W zależności od spodziewanego rezultatu, można wyrysować na powiekach subtelne, ledwie widoczne linie lub mocno podkreślające oczy kreski dekoracyjne.

Brwi Metodą piórkową600 zł
Kreska powieka górna450 zł
Kreska powieka dolna350 zł
Pigmentacja brwi metodą pudrową/pikselową800 zł
partner partner partner partner partner Storz Medical Maximus