Manicure tytanowy

W Polsce nadal ta metoda stylizacji paznokci uważana jest jako nowość. Tytan pozwala nam w sposób bezpieczny wyprowadzić paznokcie oraz wzmocnić kruche, słabe i cienkie płytki. Preparaty, którymi wykonuje się wyżej wymieniony zabieg zawierają składniki odżywcze, dzięki czemu paznokcie tytanowe doskonale sprawdzą się na każdej płytce, ponadto jest to alternatywa dla osób u których występuje reakcja alergiczna po wykonaniu manicure hybrydowego. Ważną zaletą jest fakt iż na tytanie możemy przedłużyć paznokcie czego niestety nie umożliwia nam manicure hybrydowy Jego niekwestionowane zalety sprawiają, że staje się on jedną z ulubionych metod stylizacji paznokci u nas w salonie.

Do prawidłowo wykonanego zabiegu tytanowego wykorzystywana jest baza zawierająca składniki odżywcze, bazę nakładamy bezpośrednio na oczyszczoną płytkę paznokcia przez co składniki odżywcze wnikają w paznokcie. Kolejnymi produktami są kolorowe pudry- stanowią one końcowy kolor manicure tytanowego. Bardzo ważnym punktem tej stylizacji jest brak używania lamp Led oraz Uv.

Preparaty do manicure tytanowego zawierają między innymi:

Utwardzone w ten sposób płytki nie są pogrubione, dzięki czemu paznokcie prezentują się pięknie i w pełni naturalnie, a sama stylizacja jest niesamowicie trwała (trwałość do 5 tygodni).

PRZEDŁUŻANIE PAZNOKCI Z WYKORZYSTANIEM TYTANU – 120 ZŁ

MANICURE TYTANOWY NA NATURALNEJ PŁYTCE – 80 ZŁ

partner partner partner partner partner Storz Medical Maximus